Pielęgniarka

Stanowisko: Pielęgniarka
Pracodawca: Uzdrowisko Konstancin - Zdrój S.A
Numer zgłoszenia: 4327
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
„Uzdrowisko Konstancin - Zdrój” S.A.  to firma z tradycją.
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji neurologicznej, kardiologicznej oraz uzdrowiskowej a także organizacji pobytów rehabilitacyjno-uzdrowiskowych. Poza ofertą usług medycznych nasze Uzdrowisko zapewnia także usługi hotelowo - restauracyjne w obiektach: Eva Park Life & SPA oraz  Hotel Konstancja.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pielęgniarka/Pielęgniarz
Miejsce pracy: Konstancin - Jeziorna
woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
*opiekę nad pacjentami w oddziałach Szpitala/ przychodni
*wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne
*prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Wymagania:
*wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
*obsługa komputera
*mile widziane: specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa neurologicznego, kardiologicznego, internistycznego, geriatrycznego, opieki długoterminowej, rodzinnego, psychiatrycznego, pediatrycznego lub kursy kwalifikacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa neurologicznego, kardiologicznego, internistycznego, geriatrycznego, opieki długoterminowej, rodzinnego, psychiatrycznego, pediatrycznego
*umiejętność pracy w zespole
*dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
*pracę w systemie zmianowym,
*zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy,
*możliwość współpracy w dogodnej formie zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt gospodarczy),
*wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania,
*możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia. W odpowiedzi otrzymasz dane kontaktowe do wybranego pracodawcy.