Opiekun Gości (Host)

Stanowisko: Opiekun Gości (Host)
Pracodawca: Rent like home
Numer zgłoszenia: 4303
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
W związku z rozwojem firmy, Rent like home poszukuje osób na stanowisko:
Opiekuna Gości (Host)

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie

Czym możesz zajmować się na co dzień?
* komunikacją z gośćmi za pomocą telefonu i aplikacji smartfonowych
* obsługą przyjazdów i wyjazdów w apartamentach
* reagowaniem na wyzwania pojawiające się w czasie pobytów gości
* okresowym sprawdzaniu stanu technicznego i czystości apartamentów

Co możemy Ci zaoferować?
* pracę w pełnym wymiarze godzin za stałe wynagrodzenie miesięczne - wiemy, że stabilizacja jest dla Ciebie ważna
* szkolenie wdrażające w pracę - żebyś szybko poczuł się komfortowo w wypełnianiu swoich obowiązków
* bieżące wsparcie zespołu i przełożonego - rozumiemy, co oznacza termin "praca zespołowa"
* firmowy telefon wyłącznie dla Twojego użytku
* wraz z rozwojem dostęp do programów szkoleniowych dla kadry menedżerskiej - wierzymy, że nich skorzystasz

Wystarczy tylko, że:
* znasz angielski przynajmniej na poziomie B2
* umiesz zarządzać swoim czasem i zwracasz uwagę na detale
* nie widzisz problemów, tylko wyzwania, którym potrafisz stawiać czoła
* dobrze radzisz sobie w stresujących sytuacjach
* sprawnie się komunikujesz i jasno wyrażasz myśli

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.