Fizjoterapeuta/tka

Stanowisko: Fizjoterapeuta/tka
Pracodawca: Avalon Active Fundacji Avalon
Numer zgłoszenia: 4328
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Profesjonalne Centrum Aktywnej Rehabilitacji – działające w ramach działu Avalon Active Fundacji AVALON
poszukuje osoby na stanowisko :
Fizjoterapeuty/tki

miejsce pracy: Warszawa
rodzaj umowy : umowa zlecenie, zatrudnienie na podstawie kontraktu

Jesteś odpowiednim/ą kandydatem/tką, jeśli:
- Masz wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat, magister fizjoterapii);
- Posiadasz Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty
- Jesteś w trakcie szkolenia, bądź masz na swoim koncie ukończone kursy z zakresu rehabilitacji neurologicznej/terapii manualnej/terapii tkanek miękkich oraz inne;
- Jesteś osobą odpowiedzialną, punktualną i dobrze organizujesz swoją pracę;
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole to Twoje dodatkowe atuty;
- Wykazujesz stałą chęć doskonalenia swojego warsztatu;
- Interesuje cię praca z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi oraz ortopedycznymi;

W zamian oferujemy:
- Elastyczny system pracy, dostosowany do Twoich potrzeb;
- Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności zawodowych;
- Kontakt z wieloma ludźmi w środowisku pełnym wyzwań i inspiracji;

Szukamy właśnie Ciebie!

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189