Fizjoterapeuta

Stanowisko: Fizjoterapeuta
Pracodawca: Centrum Medyczne Białołęka Sp. z o.o.
Numer zgłoszenia: 4302
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Poszukujemy absolwentów studiów magisterskich lub licencjackich, kierunek fizjoterapia, do pracy na stanowisku:
FIZJOTERAPEUTA
Szukamy:
➡osób odpowiedzialnych
➡osób obowiązkowych

Charakter pracy:
➡stała !!!
➡współpraca okazjonalna (zastępstwa) dla tych, którzy nie mogą podjąć stałego zatrudnienia
➡zespół fizjoterapeutyczny
➡ambulatorium, oddział dzienny, gabinet fizykoterapii

Wymagania:
➡tytuł magistra lub licencjata fizjoterapii
➡przyznany numer prawa wykonywania zawodu

Rodzaj umowy:
➡zlecenie
➡kontrakt

Miejsce:
➡Białołęka-Warszawa
➡Legionowo k/Warszawy

Centrum Medyczne Białołęka Sp. z o.o.
ul. Książkowa 9 Warszawa
ul. Książkowa 10 Warszawa
ul. Skarbka z Gór 142 Warszawa
Ul. Kopernika 9 Legionowo

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.