Katedra Turystyki

Kierownik Katedry 


p.o. dr Piotr Majdak
tel. (22) 834 04 31 wew. 272
e-mail: p.majdak@awf.edu.pl

Sekretariat
mgr inż. Julita Gersińska
tel. (22) 834 04 31 wew. 306
pokój nr 10
e-mail: katedra.turystyka@awf.edu.pl

Zakład Teorii Turystyki
Pracownik Kontakt Konsultacje
Kierownik Zakładu
dr Małgorzata Gałązka
tel. 369
malgorzata.galazka@awf.edu.pl
pokój nr 7
konsultacje po kontakcie mailowym
dr Piotr Majdaktel. 272 
p.majdak@awf.edu.pl
pokój nr 9
wtorek 11.00-12.30
dr Hanna Prószyńska-Bordas tel.wew.369
hanna.bordas@awf.edu.pl
pokój nr 7
wtorek 14.00-15.00
czwartek 10.30-11.30
dr Bogdan Dębowski tel. wew. 369 
bogdan.debowski@awf.edu.pl
pokój nr 7
czwartek 11.15-11.45
czwartek14.00-15.00
dr inż. Artur Kieszek tel. wew. 605 
artur.kieszek@awf.edu.pl
pokój nr 8
środa 12.00-13.30
piątek 12.00-13.30

Zakład Metodyki Turystyki
Pracownik Kontakt Konsultacje
Kierownik Zakładu 
dr Jacek Klawender
tel. wew. 267 
jacek.klawender@awf.edu.pl
pokój nr 2
wtorek 09.00-10.30
czwartek 11.30-13.00
dr Anna Ostrowska-Tryzno tel. wew. 337 
anna.tryzno@awf.edu.pl
pokój nr 3
konsultacje po kontakcie mailowym
mgr Karolina Gołębieska tel. wew. 337
karolina.golebieska@awf.edu.pl
pokój nr 6
konsultacje po kontakcie mailowym
dr  Dorota Ryszkowska  tel. wew. 337
dorota.ryszkowska@awf.edu.pl
pokój nr 3
konsultacje po kontakcie mailowym

Zakład Podstaw Społeczno-Kulturowych w Turystyce
Pracownik Kontakt Konsultacje
Kierownik Zakładu 
dr Agnieszka Bołdak
tel. wew. 296
agnieszka.boldak@awf.edu.pl
pokój nr 5
konsultacje po kontakcie mailowym
dr hab. prof. AWF Anna Pawlikowska-Piechotka tel. wew. 306
anna.piechotka@awf.edu.pl
pokój nr 4
czwartek 11.00-11.30
piątek 09.15-09.45
dr hab. prof. AWF Stanisław Piekarski tel. wew. 462
stanislaw.piekarski@awf.edu.pl
pokój nr 1
środa 13.00-14.30
czwartek 10.00-11.30
dr Jakub Mosz tel. wew. 514
jakub.mosz@awf.edu.pl
pokój nr 5
konsultacje po kontakcie mailowym
mgr Aleksandra Karkowska-Rogińskatel. wew. 605
aleksandra.karkowska-roginska@awf.edu.pl
pokój nr 8
poniedziałek 16.30-18.00
piątek 16.30-18.00
mgr Norbert Lenkiewicz
tel. wew. 296
konsultacje po wcześniejszym ustaleniu z wykładowcą