Recenzenci

Alfabetyczny wykaz recenzentów prac skierowanych do publikacji w czasopiśmie Turystyka i Rekreacja

      Wszystkim Recenzentom Redakcja Turystyki i Rekreacji składa serdeczne podziękowania.

W latach 2011-2012 (tom 10)

Awedyk Matylda

Butowski Leszek

Celuch Krzysztof

Cybula Piotr

Dudek Dobiesław

Guszkowska Monika

Jankowski Krzysztof

Jaroszewska-Brudnicka Renata

Kachniewska Magdalena

Kiryluk Halina

Kordel Zdzisław

Kosmala Gerard

Kowalczyk Aleksandra

Kowalczyk Andrzej

Kowalewski Marian

Kozdroń Ewa

Lipowski Mariusz

Lubowiecki-Vikuk Adrian

Madurowicz Mikołaj

Magiera Artur

Majchrzak Katarzyna

Majewski Janusz

Mazurkiewicz Ludwik

Mogiła-Lisowska Jolanta

Myśliwska Katarzyna

Niemczyk Agata

Nizioł Anna

Piekarski Stanisław

Powęska Halina

Prusik Katarzyna

Rokicka-Hebel Magdalena

Strzembicki Leszek

Stuczyński Marek

Szeligiewicz Wojciech

Szumilak Jan

Szwichtenberg Aleksander

Tyka Anna

Walasek Jerzy

Wendt Jan

Wiesner Wojciech

Wilkońska Anna

Wołk Rafał

Ziarkowski Dominik

Zmyślony Piotr

W latach 2012-2013 (tom 11)

Adach Jolanta

Alejziak Bożena

Borkowski Krzysztof

Butowski Leszek

Czeczelewski Jan

Dłużewska Anna

Duda-Gromada Katarzyna

Durydiwka Małgorzata

Dybińska Ewa

Gałązka Małgorzata

Górka Jowita

Gralak Katarzyna

Guszkowska Monika

Jalinik Mikołaj

Januszewska Małgorzata

Jaroszewska-Brudnicka Renata

Jęczmyk Anna

Kazimierczak Marek

Kowalczyk Andrzej

Kowalewski Marian

Kozdroń Ewa

Kulczyk Sylwia

Kurek Artur

Lipowski Mariusz

Majewski Janusz

Marszałek Elżbieta

Mazurkiewicz Ludwik

Mazurski Krzysztof

Michałków Ireneusz

Mogiła-Lisowska Jolanta

Mosz Jakub

Nawrot Łukasz

Niezgoda Agnieszka

Ossowski Zbigniew

Piekarski Stanisław

Pizło Wojciech

Prószyńska-Bordas Hanna

Soroka Andrzej

Szeligiewicz Wojciech

Świeca Andrzej

Tomik Rajmund

Wartecka-Ważyńska Agnieszka

Wilkońska Anna

Ziarkowski Dominik

Zowisło Maria

Żiżka-Salamon Danuta

W latach 2013-2014 (tom 12)

Adamowicz Magdalena

Awedyk Matylda

Blecharz Jan

Bochenek Marcin

Bołdak Agnieszka

Chełmecki Jerzy

Dudek Dobiesław

Gorska Jowita

Kozdroń Ewa

Kulczyk Sylwia

Leś Anna

Łuczak Maciej

Matusiak Janusz

Ossowski Zbigniew

Ostrowska-Tryzno Anna

Piekarski Stanisław

Prusik Katarzyna

Sadowski Grzegorz

Strzembicki Leszek

Szeligiewicz Wojciech

Wartecka-Ważyńska Agnieszka

Wendt Jan

Wiesner Wojciech

Witkowski Zbigniew