Instruktorzy narciarstwa i snowboardu

Stanowisko: Instruktorzy narciarstwa i snowboardu
Pracodawca: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS
Numer zgłoszenia: 4369
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS
poszukuje INSTRUKTORÓW NARCIARSTWA i SNOWBOARDU
na zimowe obozy z dziećmi i młodzieżą

Wyjazdy: Czechy, Austria, Murzasichle, Wisła

Wymagania:
- aktualne uprawnienia instruktorskie (narciarstwo/snowboard)
- doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą
- mile widziany kurs wychowawcy
- odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność

Obowiązki:
- prowadzenie szkoleń na stoku
- opieka nad uczestnikami
- animacja zajęć po powrocie ze stoku

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- zakwaterowanie, wyżywienie
- ubezpieczenie NNW, KL (za granicą)
- dojazd na obóz z uczestnikami
- zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki
- praca w ciekawym zespole kadry
- szkolenie wewnętrzne kadry BTA Kompas

Pełna oferta obozów narciarsko-snowboardowych, terminy i program na www.kompas.pl

Terminy:
1. 12.01-18.01.2020
2. 19.01-25.01.2020
3. 26.01-01.02.2020
4. 02.02-08.02.2020
5. 09.02-15.02.2020
6. 16.02-22.02.2020

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.