Ratownik wodny

Stanowisko: Ratownik wodny
Pracodawca: Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach
Numer zgłoszenia: 4344
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
PRACA dla RATOWNIKA WODNEGO
Pracodawca:
Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach ul. Staszica 2,  05-092 Łomianki (www.icds.pl)

Stanowisko:
Ratownik Wodny

Opis Stanowiska Wymagania:
ICDS w Łomiankach zatrudni od października 2019 r. Ratownika Wodnego do pracy na pływalni krytej. Wymagane wszystkie niezbędne uprawnienia do pracy w charakterze Ratownika Wodnego. Zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę - wypłata na czas, przy umowie o pracę wszystkie świadczenia (13 pensja itp.) pracodawcą jest jednostką samorządową a nie prywatną firmą. Elastyczny grafik pracy, dobra atmosfera, bardzo dobry dojazd z Warszawy: z Metra Młociny autobusy : 150 i 750 , samochodem 15 minut, rowerem 30 min.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.