Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych 2021

"Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców"
AWF Warszawa, Wydział Wychowania Fizycznego
28 maja 2021 r.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy członków Studenckich Kół Naukowych do czynnego udziału w konferencji! Tegoroczna konferencja odbędzie się  w  trybie online z wykorzystaniem MICROSOFT TEAMS.

Zapoznaj się z programem konferencji pobierz

STRESZCZENIA REFERATÓW I DONIESIEŃ

Zapoznaj się ze streszczeniami referatów i doniesień pobierz

OTWARCIE KONFERENCJI

9:00 – Uroczyste otwarcie konferencji - JM prof. dr hab. Bartosz Molik Rektor AWF Warszawa

SESJA I: REHABILITACJA

SESJA II: TRENING SPORTOWY

SESJA III: AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA i ZDROWIE

SESJA IV: INNE ZAGADNIENIA W NAUKACH O KULTURZE FIZYCZNEJ I ZDROWIU

ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

14:00 - Zakończenie konferencji

ORGANIZATORZY

Wydział Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

PATRONAT

• Rektor AWF Warszawa prof. dr hab. Bartosz Molik
  • Prorektor ds. Nauki dr hab. Paweł Tomaszewski prof. AWF
  • Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego dr hab. Jakub Adamczyk prof. AWF

OBSZARY TEMATYCZNE

• wychowanie fizyczne, sport, rekreacja, turystyka, rehabilitacja, sport osób niepełnosprawnych, adaptowana aktywność fizyczna, edukacja zdrowotna, kosmetologia

WAŻNE DATY

do 19 marca 2021 - zgłoszenia udziału w Konferencji (formularz zgłoszeniowy)

do 10 kwietnia 2021 - akceptacja zgłoszenia i przesłanie przez organizatorów informacji wraz z Komunikatem 2

do 26 kwietnia 2021 - nadsyłanie streszczeń przygotowanych zgodnie z instrukcją poniżej

28 maja 2021 - dzień Konferencji

INSTRUKCJA DLA AUTORÓW

Tekst powinien być przygotowany w edytorze Microsoft Word w języku polskim. Maksymalna objętość – 250 słów (do jednej strony A4). Układ treści powinien zawierać: tytuł doniesienia, imię i nazwisko autora (autorów), instytucja (pełna nazwa), imię i nazwisko opiekuna naukowego oraz rozdziały: Wprowadzenie i cel pracy, Materiał i metody, Wyniki, Wnioski (ew. informacja o źródłach finansowania).

Tytuł doniesienia wyśrodkowany, czcionka Times New Roman, rozmiar 14 p., styl pogrubiony. Autor/autorzy – tekst wyśrodkowany, czcionka Times New Roman, rozmiar 12 p., styl kursywa. Instytucja i opiekun naukowy - czcionka Times New Roman, rozmiar 12 p., styl normalny.

Tekst treści streszczenia wyjustowany z włączoną opcją automatycznego dzielenia wyrazów, czcionka Times New Roman, rozmiar 12 p., pojedynczy odstęp między wierszami w akapicie; marginesy 2,5 cm; tytuły rozdziałów wyróżnione kursywą. Nie umieszczać tabel i wykresów.

INFORMACJE DODATKOWE

1. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Organizator zapewnia, książeczkę streszczeń oraz certyfikat uczestnictwa w wersji PDF.
  2. Organizator przyjmuje wyłącznie prace, których pierwszymi autorami są studenci (również studenci studiów doktoranckich) oraz absolwenci studiów pierwszego lub drugiego stopnia w roku akademickim 2019/2020, pod warunkiem, że byli studentami w trakcie realizowania zgłaszanej pracy.
  3. Streszczenia prac zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych w wersji elektronicznej.

ul. Marymoncka 34, skr. poczt. 55

00-968 Warszawa 45