Uroczystość wręczenia dyplomów i licencji UEFA C - 12.05.2016

Dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy AWF i Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej od roku akademickiego 2015/2016, uczestnicy specjalizacji z piłki nożnej AWF Warszawa mają zapewniony udział w specjalnie zorganizowanym i dedykowanym tylko naszym studentom kursie UEFA C. Kurs realizowany jest w trakcie roku akademickiego na obiektach AWF Warszawa. W dniu 12 maja br. w obecności JM Rektora AWF Warszawa prof. Andrzeja Mastalerza odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów UEFA C i licencji PZPN absolwentom pierwszego kursu, zakończonego w marcu br. MZPN reprezentowali dyrektor sportowy Marcin Sasal i koordynator szkolenia Artur Kolator. Uroczystość uświetnił swą obecnością i gratulował absolwentom Maciej Skorża, były trener Polskiej Reprezentacji Narodowej.

Gratulujemy wszystkim kursantom i życzymy samych sukcesów sportowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

data publikacji: 2016.05.20