Nominacja Młody Kreatywny 2016

Anna RyllPo raz drugi z rzędu statuetka dla Młodego Kreatywnego Branży Eventowej powędrowała do studentki specjalizacji Obsługa Ruchu Turystycznego Wydziału Turystyki i Rekreacji- Anny Ryll.

Ta prestiżowa nagroda otwiera Laureatce drzwi do najlepszych agencji marketingu zintegrowanego w Polsce. Kreatywność i profesjonalizm przygotowanej oferty konkursowej doceniło jury składające się z przedstawicieli dostawców oraz odbiorców usług realizowanych w obszarze organizacji spotkań.

Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

Tegoroczna jubileuszowa 5 Gala MP Power Awards odbyła się 24 marca br. na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Relacja z uroczystości: http://www.mppowerawards.com/edycje/show/2016

Duma nas rozpiera. Gratulujemy serdecznie udanego startu kariery zawodowej !

Fot.: A. Muszyńska

data publikacji: 2017.03.28