Egzamin TOEIC 23.06.2018

Termin najbliższego egzaminu TOEIC został przesunięty z 25 maja na 23 czerwca (środa). Egzamin odbędzie się w godz 9.30-12.00 w sali nr 60 na WR I piętro.  Kandydaci musza do końca tego tygodnia czyli do 25 maja wpłacić wpisowe 60zł na konto AWF oraz przesłać do mnie swoje zdjęcie typu paszportowego. Na egzamin należy przyjść z dowodem tożamosci.

TOEIC ® - Certyfikat dla Ciebie

W wyniku  współpracy  Wydziału Rehabilitacji  AWF z Educational Testing Service (ETS GLOBAL), studenci po raz piąty zostaną  objęci specjalnym programem sprawdzenia kompetencji językowych międzynarodowym egzaminem TOEIC®.

Educational Testing Service (ETS GLOBAL)

Educational Testing Service (ETS -Global) jest globalnym liderem w  dziedzinie oceny sprawności językowych, między innymi przy zastosowaniu testów TOEIC® i TOEFL®, do których rocznie przystępuje ponad 12 milionów osób w ponad 180 krajach na całym świecie. Jako Akredytowane Centrum Egzaminacyjne ETS, Wydział Rehabilitacji posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów TOEIC®.

O programie

Testy TOEIC oceniają kompetencje z języka angielskiego zgodnie ze skalą CEF. Wyniki egzaminu TOEIC określają, jak studenci i absolwenci wchodzący na rynek pracy radzą sobie z językiem angielskim.

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz pracownicy (wszystkich wydziałów AWF- Wydziału Rehabilitacji, Wydziału Wychowania Fizycznego oraz Wydziału Turystyki i Rekreacji) mogą podejść do egzaminu TOEIC® za opłatą 60 zł.

O egzaminie TOEIC®

Egzamin TOEIC® każdego roku zdaje ponad  7 milionów kandydatów i jest to najczęściej uznawany certyfikat w międzynarodowym środowisku pracy - honoruje go ponad 14 000 organizacji na świecie. Test sprawdza umiejętność praktycznego posługiwania się językiem angielskim w środowisku zawodowym i w codziennym życiu. Składa się z 200 pytań wielokrotnego wyboru i trwa 2 godziny zegarowe.

Certyfikat TOEIC®   uznawany jest na całym świecie w procesie rekrutacji. Jest to cenny dodatek do CV, przepustka do kariery zawodowej i otwartość na nowe perspektywy.

Więcej informacji o egzaminie TOEIC® u lektorów języka angielskiego oraz u mgr Agnieszki Beer: agnieszkabeer@wp.pl

Profesjonalne CV z TOEIC®: http://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Oferta-ETS/Firmy-i-korporacje/Profesjonalne-CV-z-TOEIC-R

Darmowy test próbny TOEIC® Online Placement: www.testujangielski.pl

Certyfikat TOEIC® dla zainteresowanych

Studenci, którzy będą zainteresowani otrzymaniem oficjalnego Certyfikatu ze zdjęciem wraz z raportem i opisem wyników, będą mogli wykupić go ponownie na preferencyjnych warunkach (265 zł zamiast 400 zł) w ciągu 2 miesięcy od dnia przystąpienia do egzaminu.

TERMIN

Najbliższy egzamin TOEIC®odbędzie się w dniu 25.05.2018 (piątek) w sali wykładowej nr 04 w  Wydziale Rehabilitacji od godziny 10 do godziny 12.00.  Na egzamin należy przyjść 30 min wcześniej wraz z dowodem tożsamości.

REJESTRACJA

Rejestracji należy dokonywać na Wydziale Rehabilitacji u lektorów języka angielskiego, lub mailowo: agnieszkabeer@wp.pl najpóźniej do dnia 10 maja 2018 roku. Opłaty w wysokości 60 zł należy wpłacać na konto AWF:

Bank Zachodni WBK S.A.

23 1090 1014 0000  0000 0314 5326 z adnotacją  że jest to wpłata dot.: opłaty za egzamin TOEIC - AWF

data publikacji: 2018.04.09