Senacka Komisja Mieszkaniowa

dr Andrzej Ojrzanowski

Bożena Łyżwa

Alicja Barycka-Beker

1. Do stałych zadań komisji będzie należy inspirowanie i opiniowanie, przygotowywanie i wnoszenie pod obrady Senatu działań z zakresu gospodarki zasobami mieszkaniowymi Uczelni, a w szczególności:
    1. Przygotowanie wytycznych do kreowania polityki lokalowej.
    2. Współpraca z jednostkami administracji AWF i radcą prawnym w celu sprawnego gospodarowania zasobami mieszkaniowymi.
    3. Rozpatrywanie i opiniowanie bieżących wniosków o przyznawanie lokalu mieszkalnego w AWF zgodnie z przepisami prawa i zarządzeniami organów kolegialnych i jednoosobowych Uczelni.
    4. Bieżące porządkowanie informacji o stanie zasobów mieszkaniowych AWF.
    5. Monitorowanie opłat za wynajem lokali i ocena poziomu wykorzystania zasobów mieszkaniowych Uczelni.
  2. Komisja zobowiązana jest również do wydawania doraźnych opinii na polecenie Przewodniczącego Senatu lub członków Senatu w liczbie pięciu.
  3. Komisja może opracować regulamin swojego działania, który jest zatwierdzany przez Senat.
  4. Wszelkie zmiany w składzie komisji wymagają zmiany niniejszej Uchwały.