Gadka Senacka na Sportowo

Dr hab. prof. AWF Michał Lenartowicz był jednym z prelegentów.

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Gadka Senacka na Sportowo

Odwiedziny w Muzeum Sportu i Turystyki

Studenci I roku Turystyki i Rekreacji zwiedzili Muzeum Sportu i turystyki podczas Nocy Muzeów!

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Odwiedziny w Muzeum Sportu i Turystyki

AWF Warszawa będzie współpracować z Fundacją Kasi Dulnik!

JM prof. Bartosz Molik i założycielka Fundacji Katarzyna Dulnik podpisali porozumienie o współpracy!

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > AWF Warszawa będzie współpracować z Fundacją Kasi Dulnik!

III Bemowski Piknik Naukowy

Zapraszamy na III Bemowski Piknik Naukowy! Spotkamy się 20 maja w godz. 11.00-17:00 na terenie Bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > III Bemowski Piknik Naukowy

Muzeum AWF Warszawa

Rusza zbiórka pamiątek archiwalnych i historycznych!

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Muzeum AWF Warszawa

Turniej Trójki na dechach

Samorząd Studentów zaprasza na turniej koszykówki 3x3!

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Turniej Trójki na dechach

Dzień z historią AWF Warszawa

Zapraszamy na przedsmak Nocy Muzeów!

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Dzień z historią AWF Warszawa

Międzynarodowe Spotkanie Rektorów Universia w Walencji

Nie przegap jednego z najważniejszych wydarzeń w szkolnictwie wyższym, które zgromadzi ponad 700 rektorów z 14 krajów.

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Międzynarodowe Spotkanie Rektorów Universia w Walencji

Aktywny dzisiaj dla zdrowia w przyszłości. WF z AWF

Konferencja prasowa z udziałem Ministra Edukacji i Nauki

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Aktywny dzisiaj dla zdrowia w przyszłości. WF z AWF

AWF Warszawa partnerem kampanii „Wprowadźmy WF na maturę”

Wspólnie zwiększamy znaczenie sportu młodych osób!

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > AWF Warszawa partnerem kampanii „Wprowadźmy WF na maturę”

Spotkania studentów z tegorocznymi maturzystami

Studenci z kierunków Sport i Turystyka i Rekreacja odwiedzili licea w Warszawie i Słupsku.

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Spotkania studentów z tegorocznymi maturzystami

AWF Warszawa podpisała porozumienie z Wojskową Akademią Techniczną

Prorektor ds. Nauki, dr hab. Paweł Tomaszewski, prof. AWF reprezentował AWF podczas spotkania 20 kwietnia.

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > AWF Warszawa podpisała porozumienie z Wojskową Akademią Techniczną

Prorektor ds. promocji i rozwoju dr hab. prof. AWF Jolanta Żyśko zasiądzie w kapitule konkursowej.

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Reprezentacja AWF Warszawa w kapitule Plebiscytu „Najlepsi sportowcy Żoliborza 2022”

Inauguracja VI edycji Legii Akademickiej

Ruszają szkolenia w ramach kolejnej edycji!

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Inauguracja VI edycji Legii Akademickiej

Życzenia Wielkanocne

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy życzy Rektor AWF Warszawa

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Życzenia Wielkanocne

Pracownicy AWF Warszawa w Radzie Naukowej PKPar

Prof. Bartosz Molik, dr hab. Jolanta Marszałek i dr Michał Starczewski powołani przez Prezesa Polskiego Komitetu Paralimpijskiego!

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > Pracownicy AWF Warszawa w Radzie Naukowej PKPar

DHC dla prof. dr. hab. Janusza Czerwińskiego

Podsumowanie i fotorelacja z uroczystości!

data publikacji: , Lokalizacja: Uczelnia > Aktualności > DHC dla prof. dr. hab. Janusza Czerwińskiego