Prof. Elżbieta Hübner-Woźniak 10.06.1946 + 11.10.2015

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 11 października 2015 r. odeszła od nas

Pani dr hab. prof. AWF Elżbieta Hübner-Woźniak,

wspaniały nauczyciel akademicki i naukowiec, przyjaciel młodzieży i całej społeczności akademickiej,

do ostatniej chwili zaangażowana w pracę i działania na rzecz innych.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego – mgr biologii w zakresie biochemii. Z naszą Uczelnią związana od roku 1999, na początku z Zakładem Biochemii, w którym jako dr nauk przyrodniczych podjęła pracę na stanowisku adiunkta i którym kierowała w latach 2006 - 2012. W 2007 roku uzyskała stopień doktora habilitowanego nauk o kulturze fizycznej w zakresie teorii sportu. W kadencji 2008– 2012 pełniła funkcję Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju. Od 2013 roku objęła kierownictwo nad Zakładem Antropologii i Promocji Zdrowia. Sprawowanie wielu funkcji znakomicie godziła z pracą dydaktyczną i naukową, czego wynikiem jest ponad 150 publikacji naukowych oraz wielu wypromowanych przez Nią magistrów i doktorów.

Pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie Zmarłej

Składamy wyrazy współczucia i żalu

Rektor i Senat oraz cała społeczność akademicka

Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek 23 października 2015 r., o godz.13.00

w Domu pogrzebowym na Powązkach Wojskowych.

data publikacji: 2015.10.14