Targi Pracy 2018

Już 13 marca w godz. 10.00-14.00 na parterze w Budynku Głównym odbędą się Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier AWF Warszawa.

Zapraszamy Pracodawców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i zaprezentowania aktualnej oferty rekrutacyjnej. Studentów zachęcamy do zapoznania się z tym, co dla nich przygotowaliśmy i aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu.

Udział w Targach to niepowtarzalna okazja spotkania profesjonalistów z młodymi osobami stojącymi u progu kariery zawodowej. Przyjęta przez nas formuła targów obejmująca stoiska pracodawców oraz stanowiska rekrutacyjne jest odpowiedzią na aktualne oczekiwania stawiane przed organizatorami wydarzeń tego typu. Z jednej strony, dobrze znana forma prezentacji ogłoszeń na stoiskach umożliwia dotarcie do szerokiego grona zainteresowanych. Z drugiej strony – bezpośrednie rozmowy prowadzone w kameralnym gronie umożliwiają bliższe poznanie kandydatów już zainteresowanych ofertą danej firmy.

Celem organizowanych Targów jest ułatwienie obu stronom – studentom i pracodawcom – w spotkaniu się, poznaniu wzajemnych oczekiwań oraz rozpoczęciu satysfakcjonującej i efektywnej współpracy.


Partnerzy

 

Patroni medialni