Pracownik Recepcji

Stanowisko: Pracownik Recepcji
Pracodawca: NS28 Sp. z o.o. sp. kom
Numer zgłoszenia: 4361
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
APARTHOTEL zlokalizowany w centrum Warszawy poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za operacyjne funkcjonowanie nowo otwartego obiektu.

Zakres odpowiedzialności
* Obsługa Gości, w tym  dbałość o prawidłowe funkcjonowanie recepcji tj.:
- przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji
- dokonywanie zmian w rezerwacjach na życzenie Gościa
- meldowanie i wymeldowanie Gości
* Rozliczanie usług  i przygotowanie faktur za usługi
* Budowanie długofalowych relacji z Gościem
* Efektywna komunikacja w celu realizacji indywidulanych oczekiwań Gości
* Koordynacja współpracy z dostawcami

Oczekujemy:
* Wysokiej kultury osobistej, wyróżniającej komunikacji, optymizmu
* Dobrej znajomości języka angielskiego. Znajomość innych języków obcych mile widziana.
* Zaangażowania i pro aktywności w  podejściu do powierzonych zadań
* Dobrej organizacji pracy i umiejętnego planowania
* Umiejętność obsługi komputera  ( MS Office) oraz umiejętności poruszania się w mediach społecznościowych.
* Znajomości Warszawy
* Dyspozycyjności – praca również w godzinach popołudniowych i w weekendy
Doświadczenie w pracy na recepcji w obiekcie hotelowym mile widziane

Oferujemy:
* Zatrudnienie w stabilnej firmie,
* Dobrą atmosferę w pracy
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Możliwość rozwoju wraz z naszą firmą
* Samodzielną pracę w pełnym wymiarze godzin

ZAPRASZAMY, DOŁĄCZ DO NAS, CZEKAMY NA TWOJE CV!
www.hskconsulting.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.