Fizjoterapeuta/ Fizjoterapeutka

Stanowisko: Fizjoterapeuta/ Fizjoterapeutka
Pracodawca: Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka Aurin
Numer zgłoszenia: 4422
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Czas pracy: poniedziałki i środy 15:00-20:00
Miejsce pracy: Warszawa, Saska Kępa- ul. Indyjska 23

Wymagania:
- ukończone studia kierunkowe z fizjoterapii
- umiejętność masażu rehabilitacyjnego
- terapia manualna mile widziana
- umiejętność rehabilitacji wad postawy (postawa skoliotyczna, wady stóp oraz kolan, wiotkość)
- umiejętność poprowadzenia diagnozy oraz terapii dziecka
- umiejętność współpracy z rodzicami
- rzetelność w wykonywanej pracy
- zaangażowanie

Oferujemy:
- umowę zlecenie lub preferowana- własna działalność gospodarcza
- stawka 45-50 zł/h brutto (niezależnie od rodzaju umowy)
- stałe godziny pracy
- grafik dopasowany do terapeuty
- pracę w kameralnym gabinecie
- domową atmosferę
- możliwość realizowania własnych pomysłów pedagogicznych
- profesjonalnie wyposażony gabinet

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.