Trenera/ Instruktora Koszykówki

Stanowisko: Trenera/ Instruktora Koszykówki
Pracodawca: Uczniowski Klub Sportowy ŻAGLE
Numer zgłoszenia: 3668
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Uczniowski Klub Sportowy ŻAGLE poszukuje
Trenera/ Instruktora Koszykówki do prowadzenia zajęć ze szkolną drużyną (chłopcy 2004-02)
w wymiarze dwóch treningów tygodniowo.
Miejsce pracy: Warszawa Wawer
Do zadań trenera należeć będzie m.in.:
- przygotowanie oraz prowadzenie treningów,
- prowadzenie drużyny podczas meczów ligowych czy turniejów oraz kontakt z rodzicami.
Od osób ubiegających się o to stanowisko oczekujemy:
- wiedzy,
- umiejętności,
- doświadczenia i kwalifikacji do prowadzenia zajęć z koszykówki,
- pasji do sportu,
- komunikatywności,
- kreatywności,
- pogody ducha oraz
- umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy:
- ciekawą pracę wśród prawdziwych pasjonatów sportu,
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.