Pielęgniarka / Pielęgniarz

Stanowisko: Pielęgniarka / Pielęgniarz
Pracodawca: Medicover
Numer zgłoszenia: 4416
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Centrum Medicover Warszawa
al. Jana Pawła II 22 (Śródmieście) oraz Cybernetyki 19 (Mokotów)

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
- posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
- szukasz pracy na pełen lub część etatu,
- posiadasz kurs szczepień (lub jeśli jesteś gotowy do jego wyrobienia),
- każdy dodatkowy kurs będzie atutem.

Nasza oferta w pigułce:
- elastyczny grafik, praca w 12- lub 7,5-godzinnym systemie pracy,
- wolne wszystkie weekendy i święta,
- możesz wybrać formę współpracy - umowa o pracę lub umowa zlecenie,
- jasna ścieżkę rozwoju,
- aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Będziesz odpowiedzialny/a za:
- praca w części internistyczno – specjalistycznej (gabinety zabiegowe) i pediatrycznej,
- praca w gabinecie zabiegowym i punkcie pobrań,
- wykonywanie szczepień ochronnych,
- przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.