Wychowawca-instruktor Piłki Nożnej

Stanowisko: Wychowawca-instruktor Piłki Nożnej
Pracodawca: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS
Numer zgłoszenia: 4292
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS poszukuje
Wychowawcy-instruktora Piłki Nożnej

8-21 lipca Łeba (1 osoba)
18-29 lipca Jura (1 osoba)
30.07-10.08 Kaszuby (2 osoby)
12-25.08 Góry Świętokrzyskie (3 osoby)

Wymagania:
- aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego i instruktora sportu
- doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą
- odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność

Obowiązki:
- opieka nad uczestnikami
- realizacja programu obozu
- animacja zajęć integracyjnych
- transport dzieci na i z miejsca obozu

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- zakwaterowanie, wyżywienie
- ubezpieczenie NNW
- zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki
- praca w ciekawym zespole kadry ze wsparciem kierownika organizacyjnego i koordynatora programowego

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.