Trener Instruktor

Stanowisko: Trener Instruktor
Pracodawca: Amplistudio
Numer zgłoszenia: 3660
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
AmpliStudio Fitness rozwijająca się sieć ekskluzywnych studiów treningowych personalnych EMS (elektrostymulacja mięśni) zatrudni w Zielonce oraz w Warszawie (St. Miłosna) osobę na stanowisko Trenera Instruktora. Oferujemy: pracę na pełen etat lub jego część, w młodym dynamicznym zespole umowa cywilno prawna elastyczny grafik pracy szkolenie i rozwój zawodowy korzystanie z innowacyjnych technologii optymalizujących rezultaty treningowe szansę udziału w tworzeniu i rozwijaniu nowego projektu na rynku polskim realną możliwość awansu wraz z rozwojem Amplistudio Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie : budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami prowadzenie indywidualnych treningów z wykorzystaniem technologii EMA dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek kompleksowa obsługa klientów ( rezerwacje, sprzedaż) Wymagania: doświadczenie w pracy z klientami pasja do sportu, sportu, chęć rozwoju zawodowego pozytywne nastawienie, motywacja do pracy, otwartość odpowiedzialność sumienność, wysokie standardy wysoka kultura osobista oraz dobra prezentacja zgodnie z wykonywanym zawodem.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.