Terapeuta

Stanowisko: Terapeuta
Pracodawca: Bielański Środowiskowy Dom Samopomocy
Numer zgłoszenia: 4070
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Terapeuta  realizujący zadania z zakresu fizjoterapii oraz rehabilitacji ruchowej

Obowiązki:
- prowadzenie zajęć terapeutycznych oraz aktywizujących z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i schorzeniami współistniejącymi;
- indywidualna i grupowa praca z osobami niepełnosprawnymi w celu poprawy/podtrzymania sprawności ruchowej;
- prowadzenie zajęć terapeutycznych oraz aktywizujących z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i schorzeniami współistniejącymi w tym prowadzenie gimnastyki /indywidualnej i grupowej / zajęć rekreacyjno-sportowych,
- masaże i inne formy fizjoterapii dla osób ze sprzężoną niepełnosprawnością ruchową

Wymagania:
- co najmniej półroczny staż pracy z osobami niepełnosprawnymi
- zaangażowanie i podejmowanie różnych odpowiedzialności,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność i elastyczność,

Umowa o pracę na pełny etat
planowany termin rozpoczęcia współpracy listopad lub grudzień 2018

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189