Asystent/ka Dyrektora turniejów golfowych z cyklu Mistrzostwa Polski

Stanowisko: Asystent/ka Dyrektora turniejów golfowych z cyklu Mistrzostwa Polski
Pracodawca: Polski Związek Golfa
Numer zgłoszenia: 4472
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Polski Związek Golfa serdecznie zaprasza do podjęcia współpracy podczas turniejów golfowych z cyklu mistrzostw Polski w okresie maj-październik 2020 jako asystent/ka Dyrektora Turnieju.

PRACA:
· organizacja biura zawodów przed, w trakcie i po turnieju
· dbanie o zaopatrzenie biura turniejowego
· pomoc w organizacji sportowej zwodów (m.in. startowanie zawodników, wpisywanie wyników do systemu)
· reagowanie na bieżące potrzeby zw. z organizacją zawodów

WYMAGAMY:
· umiejętności organizacyjnych
· umiejętności pracy w zespole
· gotowości do częstych wyjazdów na pola golfowe w całej Polsce zgodnie z harmonogramem Turniejów Mistrzowskich (połowa maja-początek października)
· gotowości do współpracy w niestandardowym wymiarze godzin
· dokładności, sumienności i rzetelności
· znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
· mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
· 20 zł netto za godzinę pracy (średnio 800 zł-1000 zł na rękę za turniej; w całym sezonie 13 wyjazdów)
· nocleg
· transport
· dodatek na wyżywienie 50 zł netto/dziennie
· umowę zlecenie
· praca w fajnym młodym zespole
· terminowe płatności
· możliwość nauki podstaw golfa
· możliwość premii
· możliwość zaliczenia praktyk studenckich

Wybrane osoby zaprosimy na niezobowiązujące spotkanie gdzie będziecie mogli nas Państwo poznać, porozmawiać a przede wszystkim uzyskać wszelkie szczegóły dotyczące pracy

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.