Instruktorzy i/lub trzy koszykówki i siatkówki

Stanowisko: Instruktorzy i/lub trzy koszykówki i siatkówki
Pracodawca: Agencja Promocji Sportu SPORTS EMOTIONS
Numer zgłoszenia: 4407
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Agencja Promocji Sportu SPORTS EMOTIONS nawiąże współpracę z instruktorami i/lub trenerami koszykówki i siatkówki.
Opis współpracy:
Współpraca będzie polegać na prowadzeniu, w godzinach wieczornych, treningów dla amatorskich i firmowych drużyn sportowych.
Wszystkie zajęcia odbywają się w Warszawie.

Oferujemy:
1. Pracę w charakterze instruktora/trenera w oparciu o umowę zlecenie,
2. Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z drużynami składającymi się z dorosłych sportowców-amatorów,
3. Pracę w godzinach wieczornych nie kolidującą ze studiami.

Oczekujemy:
1.Statusu studenta,
2. Dyspozycyjności w godzinach wieczornych (choćby jeden dzień w tygodniu),
3.Doświadczenie zawodnicze lub doświadczenie w prowadzeniu treningów jest mile widziane, jednak jego brak nie uniemożliwia współpracy.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.