Sprzedawca Dział Rowery

Stanowisko: Sprzedawca Dział Rowery
Pracodawca: Decathlon
Numer zgłoszenia: 3816
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Kręci Cię jazda na Rowerze?

Poszukujemy zapalonego miłośnika rowerów do naszego zespołu!
Jeśli regularnie uprawiasz dowolną formę rowerowej aktywności, zostaw swoje CV!

Opis stanowiska:
- Będziesz odpowiedzialny za profesjonalną obsługę klienta,
-Pracę nad ekspozycją i dostępnością produktów,
-Jeśli zostaniesz liderem sportu będziesz odpowiedzialny za rozwój swojego sportu w ramach lokalnej społeczności.
Jeżeli:
-jesteś pasjonatem triathlonu i/lub jazdy na rowerze w dowolnej formie
-jesteś kreatywny i samodzielny w działaniu,
-potrafisz dzielić się swoją pasją i zarażać nią innych, uśmiech i pozytywna energia jest Twoim stałym towarzyszem,
- nie boisz się podejmować decyzji, a cechy odpowiedzialność i szczerość to cały TY
-Fascynuje Cię handel i lubisz pracować z ludźmi,
- Zależy Ci na stabilnej pracy, która będzie wymagać od Ciebie odpowiedzialności
- Interesuję Cię praca na 1/2-3/4 etatu
Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego oraz rosnącą odpowiedzialność związaną z coraz szerszym zakresem obowiązków,
- sportową atmosferę pracy,
- system szkoleń,
- Elastyczny, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości grafik,
- Konkretną pomoc w rozwoju Twojej przyszłej kariery - wspólnie odkryjemy i będziemy rozwijać Twoje talenty przez odpowiednie dopasowanie Twoich zadań do Twoich zainteresowań
- Bogaty pakiet socjalny:
- Pakiet medyczny w Luxmed
- Ubezpieczenie Amplico
- Dofinansowanie do sportu 50 zł miesięcznie
- Karta Multisport
- Możliwość nabycia lub uzyskania darmowych akcji Decathlon
- 30% zniżki na artykuły marek Decathlon
- Opiekę doświadczonych współpracowników
- Wspólne uprawianie sportu

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.