ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO

Stanowisko: ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO
Pracodawca: ENC SPORT
Numer zgłoszenia: 4463
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
ENC SPORT to ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem klubów fitness w odżywki, suplementy diety oraz sprzęt fitness. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Witosa 31 C.H. PANORAMA

Opis stanowiska:
· Realizowanie zamówień złożonych przez klientów;
· Przygotowywanie ofert handlowych;
· Rozwijanie sprzedaży u stałych klientów oraz dbanie o relacje z nimi;
· Bieżące raportowanie;
· Wsparcie działu handlowego w procesach bieżących.

Wymagania:
· MILE WIDZIANY STATUS: STUDENT ZAOCZNY;
· Znajomość branży będzie dodatkowym atutem;
· Prawo jazdy kategorii B;
· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
· Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
· Kreatywność;
· Punktualność;
· Komunikatywność
· Samodzielność w działaniu;
· Wysokie umiejętności interpersonalne;
· Zdolność analitycznego myślenia i organizacji czasu pracy.

Oferujemy:
· Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
· Szkolenia produktowe;
· Atrakcyjne i przejrzyste wynagrodzenie;
· Możliwość pełnego wykorzystania swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.