Fizjoterapeuta

Stanowisko: Fizjoterapeuta
Pracodawca: Środowiskowy Dom Samopomocy "Pod skrzydłami"
Numer zgłoszenia: 4482
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Środowiskowy Dom Samopomocy „Pod Skrzydłami” w Warszawie – poszukuje pracownika na stanowisko FIZJOTERAPEUTA w placówce typu B przy ul. Nowogrodzkiej 75 wspierającej dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną (pół etatu)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, kierunek: fizjoterapia lub rehabilitacja ruchowa, wpis do Krajowego rejestru Fizjoterapeutów,
- co najmniej 3-miesięczne doświadczenie zawodowe polegające na realizacji usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi (chętnie osoby z doświadczeniem pracy w ŚDS, WTZ, DPS, Ośrodki Wsparcia Dziennego) oraz co najmniej półroczne doświadczenie polegające na realizacji usług fizjoterapii

Poszukujemy osoby, która chciałaby pracować z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, jest otwarta na współpracę, samodzielna, zaangażowana w pracę, bierze odpowiedzialność za powierzone zadania, radzi sobie w sytuacjach stresujących.

Zadania:
- prowadzenie zajęć terapeutycznych oraz aktywizujących z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i schorzeniami współistniejącymi,
- indywidualna i grupowa praca z osobami niepełnosprawnymi w celu poprawy/podtrzymania sprawności ruchowej,
- przeprowadzanie konsultacji (wywiad przedmiotowy, podmiotowy), dokonywanie diagnostyki funkcjonalnej oraz dobór właściwych oddziaływań dla uczestników ze sprzężoną niepełnosprawnością ruchową, zakwalifikowanych do fizjoterapii.
- konsultacje z rodzicami/opiekunami uczestników, prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
- prowadzenie zajęć terapeutycznych oraz aktywizujących z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i schorzeniami współistniejącymi w tym prowadzenie gimnastyki /indywidualnej i grupowej / zajęć rekreacyjno-sportowych,
- masaże i inne formy fizjoterapii dla osób ze sprzężoną niepełnosprawnością ruchową.

Oferowane warunki pracy
Umowa o pracę na czas określony – pół etatu (wynagrodzenie zasadnicze, dodatek stażowy powyżej 5 lat pracy, premia uznaniowa)

Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV zwierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych w brzmieniu: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Środowiskowy Dom Samopomocy „Pod Skrzydłami”, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko fizjoterapeuta. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia. W odpowiedzi otrzymasz dane kontaktowe do wybranego pracodawcy.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189