Specjalista ds. SEM

Stanowisko: Specjalista ds. SEM
Pracodawca: New Level Sport
Numer zgłoszenia: 4348
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku fizjoterapii i medycyny sportowej, specjalizującą się w dystrybucji najwyższej jakości sprzętu diagnostycznego i treningowego. Wyznaczamy nowe trendy i staramy się stale podnosić poprzeczkę w zespole, w którym nie brakuje ludzi kreatywnych i ambitnych.

Chcesz stać się ważną częścią naszego rozwoju i realizować się w swoim zawodzie w atmosferze swobody i komfortu? Zapraszamy do przedstawienia swojej osoby.
Po więcej informacji o nas – odwiedź www.newlevelsport.pl

Twoje zadania:
- Optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek i analiza ruchu na stronach
- Tworzenie strategii i prowadzenie kampanii marketingowych AdWords, Google Merchant Center, Facebook
- Kontrola budżetów i targetów dla płatnych kampanii reklamowych
- Koordynacja projektów w obszarze SEM i Social Media
- Nawiązywanie nowych partnerstw reklamowych
- Analiza efektywności i raportowanie prowadzonych działań
- Obserwowanie nowych trendów w SEM i PPC

Nasze oczekiwania:
- Doświadczenie zawodowe w zakresie SEO
- Zainteresowanie nowymi trendami i tematyką SEO
- Dobra znajomość Google Ads, Facebook Ads i Google Merchant Center
- Umiejętność pracy z Google Analytics