Pielęgniarka / Pielęgniarz ds. hospitalizacji

Stanowisko: Pielęgniarka / Pielęgniarz ds. hospitalizacji
Pracodawca: Medicover
Numer zgłoszenia: 4400
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Centrum Medicover Warszawa
al. Jerozolimskie 96

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Dołącz do nas, jeśli:
- posiadasz doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku Pielęgniarka / Pielęgniarz (min. 3 lata),
- mile widziana będzie praktyka szpitalna,
- jesteś czynnym kierowcą (kat. B),
- posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
- szukasz pracy w dynamicznym środowisku,
- Twoim celem zawodowym jest rozwój, nie musisz posiadać kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych.

Nasza oferta w pigułce:
- dynamiczna praca polegająca przede wszystkim na wizytach u pacjentów oraz we współpracujących szpitalach i placówkach medycznych,
- na stanowisku nie wykonujemy czynności medycznych,
- praca na zastępstwo z realną możliwością dłużej współpracy,
- praca w  12 - godzinnym systemie pracy bez zmian nocnych (8:00 – 20:00),
- wsparcie przełożonego i zespołu,
- benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej,
- aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Będziesz odpowiedzialny/a za:
- nadzór nad procesem kierowania pacjenta do szpitala, m.in. wybór odpowiedniej placówki, prawidłowe skierowanie,
- towarzyszenie pacjentowi przy przyjęciu do szpitala/wypisie ze szpitala,
- umawianie planowych hospitalizacji, wizyt kwalifikacyjnych i poszpitalnych,
- nadzór nad procesem leczenia (m.in. organizowanie indywidualnej opieki dodatkowej, odwiedziny, kontakt z lekarzem prowadzącym),
- organizowanie transportu dla pacjentów,
- nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta (skierowania).

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.