Ratownik

Stanowisko: Ratownik
Pracodawca: Centrum Sportu Wilanów m.st. Warszawy
Numer zgłoszenia: 4337
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Zatrudnimy Ratowników
Centrum Sportu Wilanów poszukuje ratowników.
Praca na pływalni przy ul. Wiertniczej 26a.
Umowa zlecenie, głównie popołudnia i weekendy.

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Centrum Sportu Wilanów z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 26 a, 02-952 Warszawa. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich i organizacji międzynarodowych. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez okres 3 miesięcy.  Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania, sprostowania, usuwania – w określonych sytuacjach.  Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się  z wyznaczonym u Administratora Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych.
Dane kontaktowe IOD ochrona.danych@csw.wilanow.pl
CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji -  są przechowywane przez okres  3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.