Pielęgniarki i pielęgniarze

Stanowisko: Pielęgniarki i pielęgniarze
Pracodawca: PPA - Personalvermittlung
Numer zgłoszenia: 4468
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Niemiecka firma PPA - Personalvermittlung, prowadzi rekrutację pielęgniarek i pielęgniarzy do prestiżowej grupy klinik, szpitali na terenie całych Niemiec.

Profil kandydata:
- wykształcenie wyższe na kierunku pielęgniarskim,
- doskonałe możliwości adaptacyjne,
- doświadczenie nie jest wymagane,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (preferowany poziom B2),
- empatia i wrażliwość na potrzeby innych,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat obejmującą ubezpieczenie,
- nawet 3000 euro netto (+ dodatki za nadgodziny),
- towarzyszenie w całym procesie adaptacji i integracji, od przyjazdu po zatrudnienie (zakwaterowanie, otwarcie konta bankowego, itp.),
- pomoc przy kursie języka niemieckiego.

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w Niemczech, które są motorem Europy, nie wahaj się przesłać nam swoje CV z dołączoną fotografią i dyplomem z języka niemieckiego (jeśli posiadasz). Mówimy po polsku.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.