Fizjoterapeuci lub osoby posiadające kwalifikacje do prowadzenia korektywy w szkole

Stanowisko: Fizjoterapeuci lub osoby posiadające kwalifikacje do prowadzenia korektywy w szkole
Pracodawca: Nowodworskie Centrum Medyczne
Numer zgłoszenia: 4437
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Nowodworskie Centrum Medyczne prowadzi 6 projektów z zakresu profilaktyki wad kręgosłupa w gminach: Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów, Pomiechówek, Nasielsk, Leoncin i Zakroczym. Zajęcia prowadzone są z dzieciakami z klas 1-6 w szkołach z terenu ww. gmin, w grupach 12 osobowych, w zakresie czasu 2 godziny lekcyjne na 1 grupę. W chwili obecnej zrekrutowaliśmy 18 grup dzieciaków. Projekty dopiero się zaczynają i będą realizowane przez najbliższe 2 lata.

Szukamy do pracy fizjoterapeutów lub osób posiadających kwalifikacje do prowadzenia korektywy w szkole. Zajęcia w szkołach prowadzone będą w przedziale czasowych 13:00-16:00. Praca w ramach projektów - umowa zlecenie lub umowa firma-firma. Rozważamy, zatrudnienie fizjoterapeutów również na etat w ramach pracy w NCM i realizację godzin projektowych jako dodatku do pensji.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.