Instruktor/-ka windsurfingu, Pracownik recepcji

Stanowisko: Instruktor/-ka windsurfingu, Pracownik recepcji
Pracodawca: Szkoła windsurfingu Tramontana
Numer zgłoszenia: 4478
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Szkoła windsurfingu Tramontana w Chorwacji rozpoczyna rekrutację pracowników na sezon letni 2020 (okres początek czerwca - połowa września).

Zatrudnimy:
- instruktorów/instruktorki windsurfingu (wymagane aktualne uprawnienia do prowadzenia zajęć windsurfingowych, poza językiem polskim, język niemiecki i/lub angielski, inny język obcy będzie dodatkowym atutem)
- pracownika recepcji (wymagany poza polskim również język angielski i/lub niemiecki, inny język obcy będzie dodatkowym atutem)
Oczywiście w obu przypadkach ważne jest dla nas: doświadczenie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz uśmiech na co dzień .
Oferujemy codziennie dużo godzin pracy, nocleg, praktycznie cały sezon bez pianki, w miejscu z termicznymi wiatrami na płytkim akwenie i nowym sprzęcie oraz dobrą atmosferę.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.