Trener Personalny w klubach Holmes Place (Warszawa)

Stanowisko: Trener Personalny w klubach Holmes Place (Warszawa)
Pracodawca: Holmes Place
Numer zgłoszenia: 4421
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska, Wymagania
Międzynarodowe centrum fitness i wellness poszukuje pracownika na stanowisko TrenerPersonalny. Poszukujemy kandydatów ambitnych, nastawionych na osiąganie dobrych wyników, dodatkowo ceniących zdrowy i sportowy tryb życia.

Opis stanowiska pracy:
Praca zmianowa w młodym zespole, prowadzenie treningów personalnych, przestrzeganie standardów oraz zasad klubu, dbanie o wyposażenie klubu, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientem, promocja klubu podczas eventów.

Wymagania:
uprawnienia z zakresu kulturystyki, znajomość metodyki prowadzenia treningów na siłowni, znajomość podstaw dietetyki
i suplementacji sportowej, mile widziane dodatkowe uprawnienia i umiejętności związane z branżą fitness, wykształcenie wyższe bądź w czasie studiów, profesjonalne zachowanie, wysoka kultura osobista, doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, zdrowy trybu życia, energiczność, zaangażowanie, komunikatywna znajomość języka angielskiego, chęć rozwoju w branży.

Oferujemy:
Ciekawe miejsce pracy w międzynarodowej firmie, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w środowisku młodych ludzi, bardzo dobre warunki zatrudnienia, świadczenia pracownicze (usługi wellness), szkolenia z zakresu fitness oraz treningu personalnego

PROSIMY O DOPISANIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI „ WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W MOJEJ OFERCIE PRACY DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DN. 29.08.97 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH DZ. UST.NR 133 POZ.883)

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.