Recepcja

Stanowisko: Recepcja
Pracodawca: Yoga Beat Studio
Numer zgłoszenia: 4308
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Na przełomie wrzesień/październik otwiera się kolejne Yoga Beat Studio na mapie Warszawy.
Będziemy od tego czasu działać w dwóch dzielnicach Warszawy - na Śródmieściu oraz Mokotowie.

Szukamy osób, które z uśmiechem będą witały i obsługiwały naszych klientów, a także będą pomocne we wszelkich działaniach prowadzonych w studio. Szukamy osób otwartych, przyjaźnie nastawionych i chętnych do rozwoju.

Zapewniamy umowę zlecenie ze stałą stawką godzinową, a także dodatkowe korzyści wynikające z pracy w naszym studio. Praca ma elastyczne godziny i nie jest wymagane przepracowanie określonej normy.
Zgłoszenie powinno zawierać CV oraz krótkie uzasadnienie, co kandydata wyróżnia na tle innych i dlaczego to jego powinniśmy wybrać.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.