Masażystka

Stanowisko: Masażystka
Pracodawca: YO!ZEN
Numer zgłoszenia: 3848
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
YO!ZEN zatrudni masażystkę współpracującą: Studentkę dzienną fizjoterapii.
Możliwość pracy od 3 do 5 weekendów w miesiącu ( sobota i niedziela) w godzinach  od 10.30 do 19.00.
Doświadczenie w wykonywaniu masaży klasycznych, leczniczych, wyszczuplających, w tym bańką chińską oraz drenażu limfatycznego oraz zabiegów SPA.

Wykształcenie: konieczny dyplom technika masażysty lub fizjoterapeuty (licencjat)
Atutem będzie ukończony dyplom technika masażysty
Komunikatywność, punktualność  i łatwość nawiązywania kontaktów
Bardzo dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:
- szkolenia
- stabilne warunki współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
- miłą atmosferę pracy

Praca w Centrum Warszawy.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189