Konsultant Infolinii Szpitalnej

Stanowisko: Konsultant Infolinii Szpitalnej
Pracodawca: Szpital Medicover
Numer zgłoszenia: 4418
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Szpital Medicover
al. Rzeczpospolitej 5, Warszawa

Dołącz do nas, jeśli:
*jesteś na początku swojej drogi zawodowej albo chcesz rozwijać swoje doświadczenie zawodowe,
*lubisz pracę dynamiczną, w której możesz współpracować z ludźmi i być dla nich wsparciem,
*znasz język angielski na poziomie minimum B1,
*jesteś gotowy/a do pracy w trybie zmianowym.

Nasza oferta:
*zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia,
*stała współpraca, a nie na projekt czasowy,
*elastyczny grafik,
*możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
*premie miesięczne dla najlepszych za realizację swoich celów,
*możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
*pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp do platformy benefitowej i zakupowej Medicover Benefits (m.in. dofinansowanie biletów do kina i teatru, karty sportowej, zniżki), grupowe ubezpieczenie NNW.

Będziesz odpowiedzialny/a za:
*wsparcie telefoniczne Pacjentów Medicover (m.in. w zakresie umawiania i odwoływania wizyt) – tylko rozmowy przychodzące,
*nie prowadzimy projektów sprzedażowych, a przyjmujemy połączenia od naszych pacjentów, by im pomóc,
*zamówienia dokumentacji medycznej,
*udzielanie informacji na temat zakresu świadczeń Szpitala Medicover.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.