Instruktor Narciarstwa i Snowboardu

Stanowisko: Instruktor Narciarstwa i Snowboardu
Pracodawca: Swimple
Numer zgłoszenia: 4404
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Instruktor narciarstwa i snowboardu
w ferie mazowieckie (8-15 lutego, 15-22 lutego 2020 r.)

Zakres obowiązków:
· Prowadzenie zajęć na stoku z dziećmi od 7 roku życia o różnym stopniu zaawansowania. Grupy narciarskie 6-8 osób, grupy snowboardowe 4-6 osób.
·  Prowadzenie/udział/opieka nad dziećmi podczas zajęć wieczornych (zajęcia sportowe na hali, basen, dyskoteka itp.)

Wymagania:
· Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
· Wiedza praktyczna w zakresie prowadzonych zajęć
· Ukończony kurs instruktora narciarstwa/snowboardu
· Ukończony kurs wychowawcy
· Doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć narciarskich/snowboardowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
· Atrakcyjne  wynagrodzenie (1700 netto za tygodniowy turnus)
· Dojazd, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie na czas trwania obozu
· Pracę w miłym, młodym i zgranym zespole

Wymagane dokumenty:
· CV
· Kopia dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje
· Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzonej rekrutacji

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189