TRENER

Stanowisko: TRENER
Pracodawca: MRS. SPORTY SŁUŻEW
Numer zgłoszenia: 4420
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Jeśli kochasz sport i lubisz pomagać ludziom, chcesz pracować wśród Kobiet oraz w kobiecym, pozytywnym i ambitnym zespole , nie boisz się wyzwań oraz interesuje Cię jak funkcjonuje Klub butikowy, to zapraszamy serdecznie.

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie treningu obwodowego, treningu funkcjonalnego
- Indywidualna opieka nad Klubowiczkami podczas treningu oraz realizacji programu żywieniowego
- Pozyskiwanie nowych Klubowiczek poprzez różnorodne formy promocji (ulicznej, telefonicznej, internetowej)
- Sprzedaż członkostw
- Indywidualne planowanie i monitorowanie treningu
- Realizacja zadań administracyjnych, praca z komputerem
- Dbanie o estetykę i czystość klubu

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:
- Wykształcenie kierunkowe związane z wychowaniem fizycznym, sportem, fizjoterapią lub odpowiednie uprawnienia tj. trenera personalnego, instruktora rekreacji ruchowej, fitness
- Komunikatywność, asertywność, umiejętność zjednywania sobie ludzi.
- Kreatywność, umiejętności organizacyjne, zdolność do podejmowania inicjatywy, dyspozycyjność
- Zorientowanie na świadczenie usług – praca z klientem

Jako pracodawca oferujemy Ci:
- rozwojowe szkolenia w Akademii Mrs.Sporty, ciągłe podnoszenie kwalifikacji
- umowę o pracę oraz premię od osiągniętych wyników
- zróżnicowaną, ciekawą, dającą satysfakcję pracę
- możliwość korzystania z oferty klubu

Czekamy na Twoją kandydaturę!

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189