Masażyści

Stanowisko: Masażyści
Pracodawca: YO!ZEN
Numer zgłoszenia: 4351
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
YO!ZEN zatrudni masażystki współpracujące: najchętniej studentki fizjoterapii. Możliwość pracy od 2 do 4 weekendów w miesiącu ( sobota i niedziela) w godzinach od 10.30 do 19.00. Także możliwość pracy w tygodniu w zależności od grafiku studiów.

Wymagane:

* Doświadczenie w wykonywaniu masaży klasycznych, leczniczych, wyszczuplających, w tym drenażu limfatycznego
* Komunikatywność, punktualność i łatwość nawiązywania kontaktów
* Bardzo dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Wykształcenie:
* konieczny dyplom technika masażysty lub fizjoterapeuty
( minimum licencjat)

Oferujemy:
* intensywny pakiet szkoleniowy: zabiegi autorskie YO!ZEN, AROSHA, GRANDEL, AYURWEDA
* stabilne warunki współpracy
* atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
* miłą atmosferę pracy
* praca w Centrum Warszawy
* zdobycie doświadczenia w SPA z 10 letnią tradycją

Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach następującej klauzuli: „Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji - ochrona danych osobowych odbywa się zgodne z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz RODO. „RODO” oznacza Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE"

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.