Wychowawca

Stanowisko: Wychowawca
Pracodawca: LEKTOR Travel
Numer zgłoszenia: 4205
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
PRACA LATEM 2019 DLA STUDENTA I NIE TYLKO

Praca jako wychowawca podczas międzynarodowych obozów językowych nad morzem lub w górach. Obóz trwa 13 dni a wyjazdy na turnus możliwe są z grupą z następujących miast: Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania i Warszawy.  Turnus kończy się w sobotę po przejeździe i  po oddaniu uczestników rodzicom.

Grupy wychowawcze są ok 16-17 osobowe (maks.20) , a wiek uczestników to 15-19 lat .

Proponujemy umowę zlecenie (lub umowę współpracy dla osób posiadających działalność gospodarczą),  wynagrodzenie za 1 trzynastodniowy turnus:
- 1200 zł brutto – osoby pracujące, studenci (1300 zł brutto w przypadku wyjazdu na 2-3  turnusy)
- 1000 zł brutto – osoby nigdzie nie zatrudnione (pełny ZUS).

Istnieje możliwość wyjazdu na jedne, dwa lub nawet trzy turnusy.

Poniżej przesyłam terminy naszych turnusów do wyboru:
Jastrzębia Góra - 23.06-06.07.2019; 07.07-20.07.2019; 21.07-03.08.2019
Dźwirzyno - 30.06-13.07.2019; 14.07-27.07.2019; 28.07-10.08.2019
Zakopane - 07.07-20.07.2019; 21.07-03.08.2019; 04.08-17.08.2019

Dodatkowo przesyłam wstępne terminy turnusów, organizowane wspólnie z fundacją „Pomoc Polakom na Wschodzie”:
Soczewka k. Płocka - 16.06.-29.06.19; 13.07.-26.07.19
Jastrzębia Góra - 09.06.-22.06.19
Zakopane - 18.08.-31.08.19
Wisła - 11.08.-24.08.19

Warunkiem koniecznym do podjęcia pracy wychowawcy jest:
- pozytywne odbycie rozmowy kwalifikacyjnej
- ukończenie minimum 23 lat

Proponujemy dodatkową pracę na stanowisku instruktora fitness podczas trwania turnusów w Dźwirzynie. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 2h, łącznie 8h w trakcie trwania obozu.
Oferujemy dodatkowe wynagrodzenie.

Na obozach:
Czas przeznaczony na rekreację, sport, atrakcyjne wycieczki w tym także zagraniczne. Oczywiście udział dla wychowawców  w całym programie wycieczek jest nieodpłatny. Bezpłatnie zapewniamy także zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd.
Organizujemy nasze wyjazdy w sprawdzonych ośrodkach wypoczynkowych
Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.