ASYSTENT W DZIALE SPRZEDAŻY E-COMMERCE

Praca
Opis stanowiska
Wymagania
AmerPharma to firma, która specjalizuje się w produkcji żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców i suplementów diety. Nasze produkty sprzedajemy w 29 krajach. Rozwijanie nowych produktów jest naszą pasją, a zadowolenie klienta celem firmy. Zespół składa się z ludzi ambitnych, z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych korporacjach. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników prężnie się rozwijamy, a nasze wyniki zostały docenione w 2018 roku Wyróżnieniem w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina w kategorii „Młode Firmy”.

Obecnie poszukujemy ambitnego kandydata na stanowisko:
ASYSTENT W DZIALE SPRZEDAŻY E-COMMERCE

Opis stanowiska:
1. Pomoc przy kreowaniu i wdrożeniu nowych produktów
2. Pomoc przy tworzeniu nowych marek
3. Pomoc przy tworzeniu społeczności na Social Media

Niezbędne kompetencje:
1. Pozytywne nastawienie „Can do!”
2. Dobra znajomość języka niemieckiego
3. Osoba, która lubi się szkolić i chce pozyskać wiedzę i doświadczenie
4. Osoba, która nie boi się wyzwań i chce się rozwijać w młodym dynamicznym zespole
5. Osoba, która lubi pracować i nawiązywać kontakty z ludźmi!
6. Osoba, która nie boi się pracować na liczbach i analizować dane
7. Umiejętność analitycznego myślenia
8. Umiejętność pracy nad wieloma projektami na raz
9. Chęć prowadzenia mediów społecznościowych związanych z branżą spożywczą
10. Podzielność uwagi
11. Praca pod presją czasu
12. Przywiązanie do szczegółów, terminowość i skrupulatność

Czego wymagamy?
1. Bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office
2. Języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
3. Języka angielskiego na poziomie podstawowym
4. znajomość innych języków (francuski, hiszpański, włoski) będzie dodatkowym atutem
5. Pisanie bezwzrokowe będzie dodatkowym atutem
6. doświadczenie w pracy na Amazon, E-Bay, prowadzenie sklepu e- Commerce będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
1. Okres próbny praca na podstawie umowy zlecenie. Późniejsza forma zatrudnienia do ustalenia
2. benefity (dofinansowanie urlopowe, świąteczne, imprezy integracyjne, elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, dodatek stażowy, program Nagroda 2000, zniżki na produkty Amerpharmy, wsparcie pracodawcy w rozwoju pracownika (coaching, szkolenia…), program poleceń nowych pracowników, spotkania świąteczne / Piknik Letni)
3. ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie na odpowiedzialnym stanowisku,
4. realna możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji,
5. otwarte i bardzo przyjazne środowisko pracy,
6. otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów,
7. Praca w godzinach 8-16 w Warszawskim oddziale firmy na Wilanowie

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189