Instruktor narciarstwa i snowboardu

Stanowisko: Instruktor narciarstwa i snowboardu
Pracodawca: Szkoła Narciarska Jaworzyna
Numer zgłoszenia: 4068
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Szkoła Narciarska Jaworzyna - Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A oraz Akademia Misia Polarnego zaprasza  do współpracy instruktorów narciarstwa i snowboardu. Oferujemy atrakcyjne warunki pracynajwyższe stawki w Polsce!
Posiadamy wyłączność szkoleniową na stacji "Jaworzyna Krynicka"

Wymagania:
- Uprawnienia instruktora SITN/PZN, SITS lub MENiS,
- Wykształcenie średnie lub wyższe,
- Doświadczenie instruktorskie - minimum 1 sezon zimowy,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Kreatywność,
- Zaangażowanie w rozwój i “życie” szkoły,
- Wysoka kultura osobista oraz uśmiech na twarzy,
- Umiejętność przekazania wiedzy osobom w każdym wieku,
- Zdolność pracy w każdych warunkach pogodowych,
- Znajomość tras narciarskich na których prowadzone są szkolenia,
- Mile widziane doświadczenie pedagogiczne i znajomość języków obcych.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- System premiowania
- Karnet całosezonowy
- Nową odzież instruktorską marki Rossignol (kurtka, spodnie)
- Rangę największej szkoły w regionie oraz czołowej kadry instruktorskiej
- Zniżki w lokalu gastronomicznym

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189