Sprzedaż/Obsługa Klientów

Stanowisko: Sprzedaż/Obsługa Klientów
Pracodawca: Golf Parks Poland Wilanów
Numer zgłoszenia: 4208
Praca
Opis stanowiska
Wymagania

Miejsce pracy:
Golf Parks Poland Wilanów – golfowy obiekt treningowo – szkoleniowy, ulica Zygmunta Vogla 19, 02 – 990 Warszawa.
Dostępne etaty: 2 etaty: 90 - 120 godzin/miesiąc.
Rodzaj umowy: Umowa Zlecenie.

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- aktywną i zgodną ze standardami obsługę Klienta
- sprzedaż usług golfowych
- budowanie dobrych relacji z Klientem
- doraźne utrzymanie czystości i standardów miejsc do treningu
- pomoc w organizacji imprez firmowych

Od Kandydatów oczekujemy:
- odpowiedzialności za powierzone zadania
- płynnego komunikowania się w mowie i piśmie w języku angielskim
- dobrej komunikacji z zespołem
- dyspozycyjności i optymizmu
- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta ale niekoniecznie
- aktywnego zainteresowania grą w golfa
- posiadania ugruntowanej kultury osobistej

Oferujemy:
- dobre wynagrodzenie
- premie funkcyjne
- możliwość nieodpłatnego treningu gry w golfa
- pracę w młodym zespole
- dwuzmianowy, elastyczny grafik: 8:00 – 15:00;  15:00 – 22:00; + co drugi weekend
- pracę na stałe

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.