Instruktor zajęć sportowych w przedszkolach

Stanowisko: Instruktor zajęć sportowych w przedszkolach
Pracodawca: PRZEDSZKOLIADA.PL
Numer zgłoszenia: 4469
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Instruktor Przedszkoliada.pl w powiatach grodziskim oraz pruszkowskim
PRZEDSZKOLIADA.PL, to ogólnopolski system rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym, realizowany na terenie całego kraju.

O NAS :
·         Jesteśmy ogólnopolskim systemem rozrywki ruchowej dla aktywnych przedszkolaków PRZEDSZKOLIADA.PL
·         Opracowaliśmy i realizujemy czteroletni program zajęć rozrywki ruchowej „Drużyna Kangura”.
·         Dla Aktywnych Przedszkolaków organizujemy największy w Europie cykl imprez sportowych – Przedszkoliada Tour.
·         Uatrakcyjniamy imprezy o Aktywne Strefy, projekty realizujemy także cyklicznie z wybranymi klubami sportowymi.
·         Poza przedszkolami dla wszystkich chętnych dzieci organizujemy Zajęcia Stacjonarne „Drużyny Kangura”.
·         Działamy zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, w ponad stu miastach w Polsce.
·         Przeszło 150 Instruktorów PRZEDSZKOLIADA.PL na co dzień prowadzi zajęcia w ponad 1500 placówkach przedszkolnych na terenie całego kraju.
·         400 podmiotów i instytucji na czele z Prezydentem Rzeczpospolitej Polski Panem Andrzejem Dudą, Ministrem Sportu, Panem Witoldem Bańką, Rzecznikiem Praw Dziecka, Panem Markiem Michalakiem oraz Polskim Komitetem Olimpijskim obdarzyło nas zaufaniem.
·         Przeszło 40 000 Aktywnych Przedszkolaków bawi się w sport z nami, a 50 000 ukończyło już nasz program.

KTO MOŻE ZOSTAĆ INSTRUKTOREM PRZEDSZKOLIADA.PL?
Każda osoba, która ma wyższe wykształcenie (na poziomie licencjatu) z zakresu Wychowania Fizycznego lub Pedagogiki Wychowania Fizycznego lub Sportu. Mile widziani są również instruktorzy lub trenerzy sportowi po egzaminach państwowych. Najważniejsze cechy to otwartość, uśmiech i pozytywne podejście do dzieci.

JAKIEJ OSOBY SZUKAMY?
·         pozytywnie usposobionej i przebojowej
·         pracowitej i uczciwej
·         dyspozycyjnej
·         z wiedzą i doświadczeniem w zakresie kultury fizycznej i sportu
·         z doświadczeniem w pracy z dziećmi
·         z umiejętnościami aktorskimi
·         z wykształceniem na poziomie licencjatu z zakresu Wychowania Fizycznego lub Pedagogiki Wychowania Fizycznego lub Sportu ewentualnie instruktora lub trenera sportowego potwierdzonego odpowiednimi certyfikatami
·         z umiejętnością łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi
·         z „otwartą głową” na zdobywanie doświadczeń i wiadomości na temat pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
·         prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowymi atutami

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?
·         pracę dla lidera rynku zajęć ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym w Polsce
·         stałą pracę na zasadzie umowy
·         wynagrodzenie zależne od ilości świadczonej pracy, na jasnych i przejrzystych zasadach
·         możliwość zdobycia niepowtarzalnych umiejętności i doświadczeń zawodowych
·         możliwość uczestniczenia w wewnętrznych szkoleniach i kursach
·         możliwość awansu zawodowego w strukturach systemu dla najlepszych

Szczegółowa oferta będzie prezentowana wybranym, zgłoszonym kandydatom na Instruktorów PRZEDSZKOLIADA.PL.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.