Autor treści (Content manager)

Stanowisko: Autor treści (Content manager)
Pracodawca: Senioralny.pl
Numer zgłoszenia: 4204
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Senioralny.pl to internetowy sklep medyczny sprzedający produkty dla seniorów.
Szybko się rozwijamy dlatego też potrzebujemy osoby odpowiadającej za tworzenie
merytorycznych treści na naszego bloga, facebooka oraz grupę pomocy.
Staramy się doradzać oraz służyć pomocą naszym klientom najlepiej jak to jest możliwe.

Wymagania:
- wiedza z zakresu opieki nad osobą starszą
- chęć rozwoju
- obsługa komputera oraz sieci społecznościowych
- lekkie pióro
- nie wymagamy znajomości sprzętu medycznego
- doświadczenie mile widziane ale nie wymagana- wszystkiego nauczymy
- mile widziany język angielski - do czytania zagranicznych treści
- kierunek studiów - opieka na osobami starszymi, pielęgniarstwo, fizjoterapia

Obowiązki:
- pisanie 3 - 4 tekstów tygodniowo zgodnie z wytycznymi
- odpowiadanie na wiadomości i zapytania
- wrzucanie tekstów na profil oraz grupę na facebooku
- budowanie społeczności wokół naszych usług
- docieranie do klientów grupowych z naszą ofertą (domy opieki, przychodnie, opiekunowie)

Oferujemy:
- stałe wynagrodzenie
- możliwość nauki i rozwoju
- pracę przy ciekawych projektach
- niezbędne narzędzia pracy
- pracę na pełen etat lub w niepełnym wymiarze godzin

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189