Asystent ds. Obsługi Bezpośredniej

Stanowisko: Asystent ds. Obsługi Bezpośredniej
Pracodawca: Szpital Medicover
Numer zgłoszenia: 4419
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Szpital Medicover
al. Rzeczpospolitej 5, Warszawa

Chcemy z Tobą współpracować, jeśli:
*lubisz pracę w zespole,
*jesteś osobą empatyczną, chętną do niesienia pomocy innym,
*jesteś samodzielny/-a w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu,
*Twój język angielski jest na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2).

Razem z nami będziesz:
*umawiać i rejestrować na wizyty
*udzielać wsparcia pacjentom Szpitala Medicover (m.in. w zakresie realizowanych usług),
*udzielać informacji na temat zakresu świadczeń Szpitala Medicover,
*promować usługi Szpitala Medicover.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:
*zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia,
*szkolenia merytoryczne i praktyczne, które zmniejszą Twój stres podczas pierwszych dni w nowej roli,
*dodatek finansowy za godziny nocne między 22:00 a 6:00,
*pracę w nowoczesnym szpitalu, funkcjonującym według światowych standardów opieki medycznej,
*możliwość aplikowania już od pierwszego dnia pracy na inne stanowiska wewnątrz firmy (rozwój także poza placówką – w biurze firmy Medicover)
*dodatkową premię za przekazywanie do działu sprzedaży kontaktów do potencjalnych klientów
*benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej.

Do Szpitala Medicover dojedziesz autobusami: 522 (ok. 30 minut z Centrum), 217 (ok. 15 minut z Metra Wilanowska).

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.