Fizjoterapeutka

Stanowisko: Fizjoterapeutka
Pracodawca: Prywatny Gabinet Dla kobiet od kobiet
Numer zgłoszenia: 3855
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Prywatny Gabinet na Bemowie“Dla kobiet od kobiet” oferuje prace dla fizjoterapeutki.Praca z kobietami, kobietami w okresie ciąży, przed ciążą i po ciąży.
Wymagania i zakres obowiązków:
- wykształcenie kierunkowe – fizjoterapeutka
-   indywidualna praca z pacjentem
- masaż dla kobiet w ciąży, sportowy, klasyczny, leczniczy i relaksacyjny
-         trening dla kobiet w ciąży, przygotowanie do ciąży, powrót do formy po ciąży, trening redukujący tkankę tłuszczową, wzmacniający, medyczny
- mile widziane kursy: terapia mięśnia prostego brzucha, rehabilitacja blizny po cc, terapia manualna okołoporodowa
- sumienność i staranność wykonywanych obowiązków
- dbanie o gabinet oraz stanowisko pracy
Oferujemy:
- umowa zlecenie na okresie próbnym. Po okresie próbnym umowa o pracę
- wynagrodzenie podstawowe + premia
- elastyczne godziny pracy lub cały etat, ½ , ¼ etatu
- możliwość rozwoju poprzez szkolenia i kursy
-         przyjazną atmosferę pracy w otoczeniu kobiet

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189