Trener EMS

Stanowisko: Trener EMS
Pracodawca: EMSESSION Studio
Numer zgłoszenia: 4392
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Szukamy Trenera EMS do naszego Teamu!
Jesteś trenerem personalnym lub właśnie kończysz studia związane z aktywnością fizyczną - może właśnie Ciebie szukamy!

Zakres obowiązków:
- prowadzenie treningów personalnych
- sprzedaż karnetów
- budowanie relacji z klientami
- dbanie o studio
- tworzenie relacji na instagramie i facebook'u

Czego oczekujemy:
- komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
- pozytywnego nastawienia
- wiedzy merytorycznej z zakresu treningu personalnego
- chęci podnoszenia własnych kwalifikacji
- dyspozycyjności
- odpowiedzialności

Co oferujemy:
- pracę od pon. do pt. w godzinach 18-21 i sob. 9-14
- wynagrodzenie zależne od zaangażowania (pół etatu od 1500 do 2500 na rękę)
- szkolenie na trenera EMS

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.