Pielęgniarka/pielęgniarz

Stanowisko: Pielęgniarka/pielęgniarz
Pracodawca: Norit Agencja Pośrednictwa Praca
Numer zgłoszenia: 4476
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Norint Sp. Z o.o. Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy specjalizującą się w rekrutacji pracowników branży medycznej, motoryzacyjnej i budowlanej do legalnej pracy w Norwegii. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 16710.  Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, która gwarantuje niezbędne ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe oraz świadczenia emerytalne. Służymy bezpłatną pomocą na każdym etapie rekrutacji.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowiska pielęgniarek/pielęgniarzy gotowych do podjęcia pracy w Norwegii.

WYMAGANIA:
- wykształcenie zawodowe: liceum medyczne, studia pielęgniarskie (licencjat);
- mile widziane 1-3 letnie doświadczenie w zawodzie (domy seniora, pielęgniarka środowiskowa, praca w szpitalu);
- znajomość języka norweskiego nie jest konieczna, ale jest dużym atutem;
- prawo jazy kat.B;
- przesłanie aktualnego cv wraz z referencjami, na podstawie którego możemy zaprezentować kandydata norweskiemu pracodawcy;
- udział w bezpłatnym półrocznym kursie języka norweskiego w Polsce:
- gotowość podjęcia pracy w Norwegii na okres 24 miesięcy;
- udział w spotkaniu rekrutacyjnym z norweskim pracodawcą (Warszawa).

OFERTA PRACY w Norwegii:
- rozpoczęcie 2-miesięcznego płatnego stażu w roli asystenta pielęgniarza/pielęgniarki
- umowa o pracę na pełen etat na czas określony (min. 24 – miesięcy) na stanowisku pielęgniarki, podpisaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
- roczny, bezpłatny kurs języka norweskiego (online) w Norwegii;
- opłaty za udział w pierwszym Norskprøve B1 (teście języka norweskiego) na terenie Norwegii opłacone zostaną przez norweskiego pracodawcę;
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (koszt ok. 4 000 NOK/ miesiąc), w tym media oraz internet;
- koszty podróży do Norwegii opłacone przez pracodawcę;
- bezpłatne testy MRSA przeprowadzane w Norwegii.

LEGALNE ZATRUDNIENIE W NORWEGII OZNACZA PRAWO DO:
- otrzymywania zasiłku z tytułu posiadania dzieci do 18 roku życia;
- ulgi podatkowe dla osób pozostających w związku z małżonkiem, będącym na bezrobociu;
- 'Feriepenger' (naddatku na wakacje), który w przypadku posiadania umowy o pracę z opcją 'Tariffavtale' wynosi ok. 12% rocznego wynagrodzenia, a bez opcji 'Tariffavtale' około 10,2% rocznego wynagrodzenia;
- emerytury, regulowanej przez norweskie prawo;
- korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego, ważnego zarówno w Norwegii, jak i w krajach EU;
- ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków w pracy;
- korzystania z zasiłków dla osób bezrobotnych, regulowanych przez norweskie prawo pracy;
- otrzymania 100% zasiłku chorobowego.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.