Fizjoterapeuta

Stanowisko: Fizjoterapeuta
Pracodawca: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna FeniksMedica
Numer zgłoszenia: 4484
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna FeniksMedica
Warszawa ul. Puławska 424

Jesteśmy średniej wielkości przychodnią rehabilitacyjną zlokalizowaną w Warszawie na Ursynowie. Na rynku działamy od sierpnia 2009 r. Naszymi pacjentami są ludzie w każdym wieku - zarówno młodzi, niekiedy zbyt intensywnie pracujący lub uprawiający sport jak i starsi pragnący jak najdłużej zachować aktywność. Swoje usługi świadczymy zarówno w oparciu o kontrakt z NFZ jak i odpłatnie. Nasi fizjoterapeuci pracują rotacyjnie po 6h dziennie w trycie zmianowym od 8:00 do 14:00 lub od 14:00 do 20:00. Nie pracujemy w weekendy.

Do zadań fizjoterapeuty w naszej przychodni należy:
·      wykonywanie terapii indywidualnych;
·      prowadzenie ćwiczeń czynnych;
·      masaże;
·      instruktaż pacjentów;
·      pionizacja pacjentów;
·      nauka czynności lokomocji;
·      rehabilitacja w systemach Master i UGUL;
·      wykonywanie zabiegów fizykalnych;
·      prowadzenie dokumentacji medycznej związanej z prowadzonym leczeniem w systemie elektronicznym lub papierowym.
Oczekiwania względem kandydatów:
Do współpracy z nami zapraszamy przede wszystkim osoby, które:
·      ukończyły studia magisterskie lub licencjackie i uzyskały tytuł zawodowy – konieczne jest posiadanie prawa wykonywania zawodu;
·      posiadają łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami;
·      są dyspozycyjni i mają dobra organizacja pracy;
·      chcą rozwijać się zawodowo w kierunku fizjoterapii;
·      posiadają inne dodatkowe kursy lub umiejętności – choć nie jest to warunek konieczny.
Oferujemy:
·      stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
·      możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
·      pracę w ramach własnej działalności lub umowę zlecenie (z pełnym ZUS’em);
·      gwarantowaną pracę co najmniej 30h w tygodniu po 6h dziennie;
·      pracę w młodym, zgranym zespole osób dla których fizjoterapia to nie tylko praca, ale też pasja;
·      dobry dojazd do pracy (przystanek autobusowy pod budynkiem, jazda samochodem zawsze w kierunku przeciwnym do tworzących się korków, bezproblemowy i darmowy parking w okolicy).

WAŻNE!
W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zamieszczenie w CV niniejszego zapisu:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i załączonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji przedmiotowego oraz przyszłych procesów rekrutacji."

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.